Reference

Veškeré reference najdete na portále Navolnenoze.cz

S Tomášem spolupracujeme již více než rok a můžu ho jen doporučit. Oceňuji jeho spolehlivost, včetně rychlého reagování na naše někdy pozdní podněty, dále jeho proaktivitu a snahu o neustálé vylepšování kampaní.
S Tomášem spolupracuji již několik měsíců a musím říct, že je skvělým PPC specialistou. Jeho znalosti v oblasti dat jsou neuvěřitelné a jeho spolehlivost je pro mě naprosto zásadní. Scházíme se pravidelně a mám k dispozici vlastní data studio s reporty, takže nemusím vždy čekat na naši schůzku. Jsem s jeho prací velmi spokojen a bez váhání bych ho doporučil.
Tomáš je nejen spolehlivý a plní vše na čem se spolu domluvíme, ale hlavně přichází i s vlastními nápady a návrhy řešení. To oceňuji a vítám. Spolupráci 100% doporučuji.
S Tomášem spolupracuji déle než rok a jsem velmi rád, že jsme se takto pracovně setkali. Tomáš přesně víc co dělá, je rychlý, spolehlivý a nad tím co dělá přemýšlí, což nebývá běžné. Vždy se snaží hledat optimální řešení tak, aby co nejlépe fungovalo a přinášelo výsledky. Tomáši, díky, těším se na další spolupráci!
S Tomášem jsme zahájili spolupráci v době, kdy jsme prodávali velkoobchodně, ale maloobchod teprve začínal. Právě díky jemu se pro nás stal maloobchod klíčový a spolupráce s ním nastartovala novou kapitolu našeho podnikání. Tomáše stále doporučuji, zejména začínajícím podnikatelům, kterým má hodně co nabídnout.
Tomáš pro naší online marketingovou agenturu Viktory.cz externě spravoval PPC kampaně více než 3 roky a za tu dobu jsem měl možnost Tomáše velmi dobře poznat. Po odborné stránce v PPC oblasti patří mezi špičku na trhu a kampaně pod jeho vedením byly vždy velmi dobře vedeny. To se odrazilo nejen na výsledcích, ale také na spokojenosti klientů. Mnohokrát jsem si ověřil, že se na Tomáše mohu 100% spolehnout a nemusím mu stát za zády a kontrolovat jeho práci. Tohle vše ve spojení s jeho strategickým myšlením, komunikací na vysoké úrovni a dobrým time managementem z něj dělá opravdu skvělého a komplexního PPC specialistu, kterého mohu s čistým svědomím doporučit.
Viktor Kolář
agentura Viktory
Hledáte PPC specialistu se špičkovými znalostmi a zkušenostmi? Tak to už hledat nemusíte, našli jste jej. S Tomášem jsem spolupracovala po dobu 2 let a mohu potvrdit, že je špičkovým odborníkem v oblasti PPC marketingu. Jeho zkušenosti, odbornost a strategické myšlení budou skvělým přínosem pro jakýkoliv váš projekt. Tomáše prostě chcete mít na své straně.
Klára Filipová
Marketing manager

Nezávazné setkání

Uvědomuju si, že výběr specialisty není jednoduchá záležitost a určitě máte spoustu otázek. 

Pojďme se spojit a probrat možnosti spolupráce. Nezávazně.